Home

Üres ez használhatatlan Kényelmetlenség kajak kenu pálya győr Világít számtan paradicsom

Az érem- és ponttábla élén zártuk a maraton OB-t | Graboplast Győri  Vízisport Egyesület
Az érem- és ponttábla élén zártuk a maraton OB-t | Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Győr rendezheti meg 2025-ben a maratoni kajak-kenu világbajnokságot - Győr  Megyei Jogú Város Honlapja
Győr rendezheti meg 2025-ben a maratoni kajak-kenu világbajnokságot - Győr Megyei Jogú Város Honlapja

Kajak-Kenu Győr - A retro oldalon tovább folyik az... | Facebook

A Püspökerdőben épülhet a győri pálya | Kajak-Kenu Sport

A Balla Virág, Takács Kincső páros ötödik lett a női kenusok 500 méteres  döntőjében
A Balla Virág, Takács Kincső páros ötödik lett a női kenusok 500 méteres döntőjében

UltraRába 215 – Vidra Vízitúra

Index - Sport - KAJAK-KENU

Az EYOF-ra új kajak-kenu pálya épülhet… | Magyar Olimpiai Bizottság

Újabb győri versenyző lett koronavírusos, neki is kell hagynia a kajak-kenu  világkupát
Újabb győri versenyző lett koronavírusos, neki is kell hagynia a kajak-kenu világkupát

Kajak-Kenu Győr | Facebook

Rácz Koppány: cél a párizsi olimpia! - Győr Plusz | Győr Plusz

Elkészült a Kajak-Kenu pálya az EYOF-ra (video) | Graboplast Győri  Vízisport Egyesület
Elkészült a Kajak-Kenu pálya az EYOF-ra (video) | Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Kajak-kenu: lesz maratoni Eb, Budapest helyett Győr a helyszín - NS

Hírek | Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Győr rendezi a 2025-ös maratoni kajak-kenu világbajnokságot | M4 Sport

Két érmet szereztek a kajak-kenusok a maratoni bajnokságon - DVTK hírek -  kajak-kenu
Két érmet szereztek a kajak-kenusok a maratoni bajnokságon - DVTK hírek - kajak-kenu

Újra világbajnokság lesz Magyarországon | Kajak-Kenu Sport

Kajak-kenu: marad a főszponzor a Győri VSE szakosztálya mellett - N

Több az álmom, mint a múltam” - Győr Plusz | Győr Plusz

Elhunyt Kadler Gusztáv, a Magyar Kajak-Kenu Szövetség alelnöke -  Infostart.hu
Elhunyt Kadler Gusztáv, a Magyar Kajak-Kenu Szövetség alelnöke - Infostart.hu

Evezős és kajak-kenu pálya

Kajak-Kenu Győr - A két győri versenyzőt is soraiban tudó férfi K4-es  befejezte szereplését a korosztályos Eb-n az A döntőben. A szoros csatában  a fiúk nagyot küzdöttek és ez az erőbedobás most
Kajak-Kenu Győr - A két győri versenyzőt is soraiban tudó férfi K4-es befejezte szereplését a korosztályos Eb-n az A döntőben. A szoros csatában a fiúk nagyot küzdöttek és ez az erőbedobás most